Premium Only Content
This video is only available to Rumble Premium subscribers. Subscribe to
enjoy exclusive content and ad-free viewing.
![How to compare unit prices at the supermarket](https://1a-1791.com/video/s8/1/X/6/5/t/X65ta.OvCc.1-small-unitpricing.jpg)
How to compare unit prices at the supermarket
Loading 1 comment...
-
1:38
Clark
6 years agoClark Cam: Clark goes to Lidl
214 -
0:26
KTNV
4 years agoLas Vegas gas prices
26 -
0:28
KTNV
4 years agoGas prices in Las Vegas
9 -
0:18
KTNV
4 years agoLabor Day gas prices
21 -
0:10
slavatsarev
4 years ago $18.58 earnedCompare with and without Tornado
14.8K4 -
1:46
KTNV
4 years agoNew supermarket opens in Laughlin
46 -
0:46
Buzzvideos - EN
4 years agoDeer invades US supermarket!
7 -
0:27
KTNV
4 years agoRent prices falling
8 -
1:38
WCPO
4 years agoDWYM: Soaring beef prices
287 -
0:12
WTMJMilwaukee
5 years agoStart-up allows consumers to compare prices for funeral services
10